Board of Commissioners

CWD BOARD OF COMMISSIONERS

Position #1: Roy Simmons Term 1-1-2014 to 12-31-19

Position #2: Jill Engstrom Term 1-1-2018 to 12-31-2023

Position #3: Maury Hood Term 1-1-2016 to 12-31-2021

board meeting dates

Thursday January10th201912:00pm
Thursday February14th201912:00pm
Thursday March14th201912:00pm
Thursday April11th201912:00pm
Thursday May9th201912:00pm
Thursday June13th201912:00pm
Thursday July11th201912:00pm
Thursday August15th201912:00pm
Thursday September12th201910:00am
Thursday October10th201912:00pm
Thursday November14th201912:00pm
Thursday December12th201912:00pm